İade ve İptal Politikası

İptal ve İade Politikası


İptal: Sipariş iptal isteğinizi, ürününüz kargoya verilmeden info@atlantiksilah.com posta adresinden bize ulaşarak iletebilirsiniz.


İade: Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve iade edilemeyen ürün kapsamında olmadığına emin olarak tüm aksesuarlarıyla Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermeniz yeterlidir. Aras Kargo ile gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir.

İADE EDECEĞİNİZ ÜRÜN KULLANIMDAN ÖTÜRÜ TEKRARDAN SIFIR OLARAK SATILMAYA ENGEL TEŞKİL EDİYOR İSE ÜRÜN İADE ALINMAYACAKTIR.SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN KULLANIMDAN ÖTÜRÜ KILIF İÇİNCE TABANCANIZA ÖZGÜ OLAN BALİSTİK İZ BİRAKTIĞI DURUMDA CAYMA HAKKI GEÇERLİ DEĞİLDİR.BU DURUMDA ÜRÜNÜ SADECE ARIZALI İSE İADE EDEBİLİRSİNİZ.

İade Adresi:


ATLANTİK SİLAH.AKS.TURZ.TAŞ.İTH.İHR

Aras Kargo KEYAP - ÜMRANİYE Şubesi
eTicaretif