Gizlilik Ve Güvenlik

1- Üyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zamanbirinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, üyelerimizin kendilerinirahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için içinbazı gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıdasıralanmıştır:

2- Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniziletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak vereklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak üyemizolarak sizler için yaptığımız kampanyalar bizim tarafımızdan isterseniz sizebildirilecektir. Size gönderilecek bülten maillerinde ki mail almakistemediğinize dair linklere tıklayarak listelerden kendinizi çıkarabilirsiniz.

3- Bize verdiğiniz üyelik bilgilerive kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyeye ve firmayaaçılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profilibelirlemek amacıyla kullanılacaktır. Gerektiğinde üyeliğinizi iptal ederek tümbilgilerinizi sistemden silebilir, Veya sadece E-bülten bildirilerindençıkabilirsiniz. ( Üyeliğinizi tamamen deaktif etmek isterseniz lütfen kullanıcıadınız ve mail adresi bilgilerinizi üyelik sil konu başlığı ile info@atlantiksilah.com adresinegönderiniz.Üyeliğiniz aynı gün içinde sistemden silinecektir.)

4- Üye olurken doldurduğunuz bilgiler https:// uzantılı ve tamamengüvenli SSL bağlantılı sayfalar aracılığı ile olmaktadır. Üyelik formunudoldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlarhariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz.Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemekzorunda değilsiniz.Zorunlu olanlar işareti ile belirtilmiştir.

5- Üye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilirve bunları sadece siz değiştirebilir ve silebilirsiniz. Bir başka üyeninsizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkündeğildir.Bundan dolayı kullanıcı adını ve şifrenizi hiç kimse ile paylaşmamanızgerekmektedir.

6- Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartıbilgileri kesinlikle sistemimiz tarafından kayıt altına alınmamaktadır.https://uzantılı tamamen güvenli SSL bağlantılarıyla ödeme sayfamızayönlendiriliyorsunuz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altınaalınmıştır.

Sizlerden istenen üyelik bilgileri aşağıdaki gibidir.

Hesap Bilgileriniz
Kullanıcı Adı / Nick * (Üyelik sistemine giriş yapabilmeniz için )
Mail Adresiniz * (Üyelik sistemi onayı ve şifre talepleri için)
Şifreniz * (Üyelik sistemine giriş yapabilmeniz için)

Diğer Bilgileriniz
Adınız Soyadınız * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Cinsiyetiniz * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Telefon Numaranız * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Cep & Gsm * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Doğum Tarihiniz* (Müşteri Portföy Bilgileri)
Şehir * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Meslek * (Müşteri Portföy Bilgileri)
TC Kimlik No * [ Sadece sipariş ekranında faturalarınız için istenmektedir. ]

Üyelik Bilgilerinizi kayıt olurken verdiğiniz e-mail adresi iledeğiştirebilirsiniz , güncelleyebilirsiniz.
Sadece sizin bildiğiniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi kaybetmeyiniz,kimseyesöylemeyiniz.